افزونه دیجیتس، معرفی کامل، آموزش نحوه نصب و استفاده

با نصب افزونه digits روی سایت وردپرس، این قابلیت برای کاربران فراهم می‌شود که بدون نیاز به ایمیل در وب‌سایت ثبت نام کرده یا وارد سایت شوند. افزونه دیجیتس محبوب‌ترین افزونه وردپرسی برای ورود و ثبت نام با شماره موبایل و ارسال کد فعال‌سازی است.
در این صفحه می‌توانید افزونه دیجیت را به‌صورت رایگان دانلود کنید. افزونه digits ارائه‌شده، با سامانه پیامکی فراز اس ام اس سازگار است و پیامک‌های ارسال‌شده از طریق خط خدماتی با سرعت‌بالا و کمتر از ۵ ثانیه ارسال می‌شوند.

معرفی دیجیتس، افزونه ثبت نام با شماره موبایل در وردپرس

دیجیتس، دیجیتز یا دیجیت هر سه نام یک پلاگین هستند که باهدف ساده‌تر کردن فرآیند ثبت نام و ورود کاربران به سایت طراحی‌شده است. احتمالاً نام این افزونه را به شکل‌های دیگر شنیده‌اید. کاربران با جستجوی عبارت‌های متفاوت به دنبال افزونه دیجیت در سطح وب می‌گردند که منظور از تمامی این عبارت‌ها، همان افزونه دیجیتس است:

  • افزونه تائید و فعال‌سازی ثبت نام وردپرس توسط پیامک
  • افزونه ثبت نام با موبایل وردپرس
  • افزونه ثبت نام وردپرس با تائید پیامک
  • افزونه ثبت نام با شماره موبایل وردپرس
  • افزونه ثبت نام با شماره موبایل در وردپرس

در این صفحه به‌صورت کامل به بررسی قابلیت‌های این افزونه، آموزش نحوه نصب و استفاده از آن خواهیم پرداخت. در انتهای صفحه می‌توانید ویدئوهای آموزشی کار با پلاگین دیجیتس و لینک دانلود این افزونه را مشاهده می‌کنید. اگر قصد دارید سایت خود را به سیستم ورود و ثبت نام با شماره موبایل (Digits) مجهز کنید، ادامه‌ی صفحه را مطالعه کنید.

افزونه digits چه‌کار می‌کند؟

احتمالاً تاکنون با سایت و اپلیکیشن هایی مواجه شده‌اید که فرآیند ثبت نام در آن‌ها بسیار ساده است. به‌طور مثال برای ثبت نام در دیجی کالا، اسنپ یا تلگرام هیچ‌چیز دیگری به‌جز شماره تلفن نیاز نیست! درصورتی‌که برای ثبت نام در برخی از وب‌سایت‌ها باید حتماً از یک ایمیل استفاده شود.

افزونه دیجیتس به شما کمک می‌کند تا بدون نیاز به واردکردن ایمیل توسط کاربران، قابلیت ثبت نام با شماره تماس را برای آن‌ها فراهم کنید. بعد از نصب پلاگین دیجیتس روی وب‌سایتتان، کاربران شما تنها با واردکردن شماره تماسشان می‌توانند ثبت نام کنند یا وارد سایت شوند.

با استفاده از افزونه دیجیت، نیازی نیست تا برای فراهم کردن قابلیت ثبت نام با شماره موبایل، کد نویسی انجام دهید.

No comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

    ورود به سامانهثبت نام سامانهنمایندگی